Marcin Langner, miło mi:) Lubię robić zdjęcia. Mam nadzieję, że to widać:) Nie chciałbym w tym tekście wpaść w sztampę jaką można spotkać na większości stron dotyczących fotografii ślubnej. Nie będę pisał w trzeciej osobie o sobie samym,  nie będzie również standardowych tekstów pokroju – „fotografia to całe moje życie”, „fotografuję od dziecka”, oraz mojego ulubionego: „swoją przygodę z fotografią zacząłem od aparatu analogowego mojego dziadka” ;)  To, co chciałbym aby skłoniło Państwa do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z moich usług to zaprezentowane tutaj fotografie, które są dla mnie priorytetem. Jeśli tak się stało to zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego w celu konsultacji terminu Państwa ślubu. Ze swojej strony mogę zagwarantować pełne zaangażowanie podczas całej uroczystości oraz, że zrobię wszystko, aby otrzymane fotografie spełniały Państwa oczekiwania.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania ;)
1. Jak długo zajmuję się fotografią?
Fotografią ogólnie zajmuję się od szesnastu lat, natomiast ślubną od trzynastu.
2. Czy ukończyłem kurs dla operatorów audiowizualnych organizowany przez Kurię?
Oczywiście, posiadam stosowne zaświadczenie.
3. Czy zdjęcia przekazywana na pendrivie są w jakikolwiek sposób zabezpieczone przed kopiowaniem lub późniejszym wywoływaniem?
W żadnym wypadku. Zdjęcia przekazywane na nośniku cyfrowym nie są w żaden sposób zabezpieczone przed ich kopiowaniem dla rodziny/gości. Przekazywane są natomiast w rozdzielczości umożliwiającej swobodne wywoływanie do dużych formatów.
4. Polecam przeprowadzenie sesji plenerowej w ten sam, czy inne dzień?
Tutaj decyzja oczywiście należy do Państwa. Ze swojej strony zdecydowanie polecam wykonanie jej w inny dzień. Główną rolę odgrywa czas. Z doświadczenia wiem, że sesja w dniu wesela nie trwa dłużej niż 1-2 h razem z dojazdami na miejsce. W przypadku pleneru przeprowadzanego w inny dzień nie mamy ograniczenia czasowego. Możemy pozwolić sobie na wykonanie zdjęć w znacznie odleglejszym miejscu lub oczywiście kilku różnych miejscach, do czego zawsze namawiam.W przypadku sesji przeprowadzanej w ten sam dzień zwykle jedziemy w jedno najbliższe miejsce, aby nie tracić dodatkowo czasu na przejazdy i narażać gości na dłuższą nieobecność Pary Młodej. Kolejną rzeczą jest stres oraz powaga towarzysząca Parze Młodej podczas Dnia Ślubu. Zdjęcia wykonywane w ten dzień, nie ma co ukrywać, będą mniej wyluzowane i spontaniczne niż te wykonywane kilka lub kilkanaście dni po ślubie, kiedy to zejdzie już cały stres oraz np. obawa o ryzyko zabrudzenia strojów ślubnych będzie mniejsza ;) Oczywiście w obu przypadkach bez wątpienia da radę wykonać dobre zdjęcia. Po prostu w dzień ślubu mamy na to mniej czasu :)
5. Jaki jest mój styl pracy?
Nie reżyseruję tego co się dzieje. Jestem do pełnej dyspozycji Pary Młodej w dzień Ślubu i podczas pleneru. Nie zakłócam przebiegu
ceremonii swoją pracą oraz obecnością. Nie przeszkadzam Parze Młodej oraz gościom w dobrej zabawie. Staram się nie zwracać na siebie uwagi. Nie fotografuję gości podczas spożywania posiłków. Zawsze chętnie wykonuję wszelkie zdjęcia grupowe z rodzicami oraz gośćmi. Ogólnie chyba nie ma ze mną problemów :)
6. Jak wygląda mój ubiór podczas pracy?
Jeśli przyszła Para Młoda zadaje tego typu pytanie oznacza to tylko jedno – uczestniczyła kiedyś w ślubie/weselu, na którym ktoś z obsługi był ubrany nie do końca stosowanie do okazji. Z mojej strony mogę zapewnić, że na pewno nie będę zapamiętany przez Państwa lub kogokolwiek z gości przez to jak wyglądam/wyglądałem, a ubiór był/jest/będzie stosowny do okazji.
7. Do której godziny pracuję w dniu ślubu?
Tym granicznym momentem są oczepiny wraz ze wszystkimi zabawami, ewentualnymi podziękowaniami itp. odbywającymi się w tym czasie. Zwykle jestem z Parą Młodą do godziny 0:30.
8. Kiedy ustalamy szczegóły dotyczące dnia ślubu?
Szczegółowy harmonogram dnia, niezbędny do pracy ustalany jest zwykle kilka dni przed Państwa ślubem.
9. Czy pracuję tylko na terenie Śląska?
Pracuję na terenie całego kraju. Śląsk z racji miejsca zamieszkania, jest regionem, w którym można mnie spotkać najczęściej

W przypadku zainteresowania moją ofertą zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego. Można również kontaktować się ze mną bezpośrednio przez:
E-mail: marcin_foto@o2.pl
Tel: 793-555-963
Back to Top